+371 22-11-55-33
0

Ir tukšs

Kategorijas Kontaktinformācija Kā veikt pasūtījumu? Par mums Garantija Noteikumi un nosacījumi Preču atteikuma un atgriešanas tiesības Piegāde

Piegade

Preces piegāde

Iegādājoties preci mūsu mājaslapā, Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu pasūtījumu piegādās „sveiku un veselu” vajadzīgajā vietā, vistuvākajā laikā, Jums ērtā veidā. Viena no mūsu priekšrocībām – maksimāli ātra un kvalitatīva piegāde. Mēs strādājam tikai ar pārbaudītām kompānijām, un, izvērtējot situāciju, cenšamies jums atrast ātrāko un piemērotāko no piegādes variantiem.Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.Jums ir jāsniedz mums pilnīga un precīza adreses informācija un saņēmēja vārdu un uzvārdu. Mēs nevaram būt atbildīgi par jūsu pasūtījuma piegādi uz nepareizu adresi vai nepareizu personu, jo jūs piegādājat mums nepilnīgu vai neprecīzu informāciju.Mēs darīsim visu iespējamo, lai jūsu pasūtījumu piegādātu noteiktajos grafikos. Tomēr laiku pa laikam kavējumi ir neizbēgami neparedzētu faktoru vai notikumu dēļ, kas nav mūsu kontrolē, piemēram, transporta traucējumi, importa aizkavēšanās, programmatūra vai tehniskās kļūmes.Mēs nevaram piegādāt valsts un svētku dienas, Ziemassvētku laikā vai Jaungada dienā. Šajos datumos piegāde būs ilgāka nekā parasti.


Piegādāsim Jūsu pasūtījumu jebkurā Latvijas vietā.


  • Piegāde caur Omnivu visā Latvijā
  • Telefoni, planšetdatori, portatīvie datori, fototehnika, utt. – 3.5 - 7 EUR.
  • Televizori – 5 - 10 EUR.
  • Lielā sadzīves tehnika (ledusskapji, veļasmašīnas) – 10 - 15 EUR, līdz kāpņu telpai.
  • Velosipēdi - 12 - 15 EUR.

 

  

Piegāde Rīgas robežās.

  1. Telefoni, planšetdatori, portatīvie datori, fototehnika, televizori un t.t. – 3.50 - 5 EUR.
  2. Lielā sadzīves tehnika (ledusskapji, veļas mašīnas) – no 7 - 10 EUR, līdz kāpņu telpai.
  3. Velosipēdi - 10 - 15 EUR.


Pastāvīgiem klientiem mazas tehnikas piegāde jebkurā Rīgas un Latvijas vietā - BEZMAKSAS!

 
        Sīkākā informācija pie menedžeriem.

      Tāpat arī veicam preces piegādi pa visu Eiropu.

  • Pa visām Eiropas valstīm ar Express Pasta servisu.
  • Pa Latviju, jebkurā Latvijas Pasts nodaļā ( no turienes var pasūtīt piegādi līdz jūsu durvīm).

 
Piegādes cenas un termiņus pa Eiropu nepieciešams noskaidrot pie menedžeriem, jo tas tiek rēķināts individuāli, atkarībā no piegādes veida un jūsu atrašanās vietas.