Izvēlēties
 • Visas kategorijas
 • Mobilie telefoni
 • Planšetdatori
 • Televizori
 • Portatīvie datori
 • Datortehnika
 • Foto un video tehnika
 • Sadzīves tehnika
 • Spēļu konsoles
 • Velosipēdi
 • Giroskūteri
 • Auto riepas
 • Mangāli un grili
 • LED apgaismojums
proffit.lv
22115533

Jūsu priekšrocības

Preču apmaiņa 14 dienu laikā
Preču apmaiņa 14 dienu laikā
Oficiālā garantija 2 gadi
Oficiālā garantija 2 gadi
Negaidi algas dienu, saņem preci šodien
Negaidi algas dienu, saņem preci šodien
Piegāde visā Latvijā Piegāde visā Latvijā
Saņem preci 24h laikā
Saņem preci 24h laikā


GRUNDIG – ar lepnumu par pagātni un skatu nākotnē


GRUNDIG ir neatņemama modernās pasaules daļa. Tā augstvērtīgie un inovatīvie televizori liek pārvērtēt, ko šodien nozīmē skatīties pārraidi vai filmu, un savu dzīvojamo istabu uzlūkot gluži vai par kinozāli.

Bez televizora šodien dzīve vairs nav iedomājama – gan tam, kurš seko līdzi katrai ziņai, gan tam, kuram diena bez krāšņas filmas tās izskaņā nav iedomājama. Protams, augstas klases televizors vajadzīgs arī koncertu un sporta spēļu cienītājiem.

Izvēloties televizoru, raugāmies pēc tāda, kas būtu ar labu attēla un skaņas kvalitāti, kā arī dizainā moderns un izmērā atbilstu telpai, kurā plānojam to novietot. Protams, par saprātīgu cenu. GRUNDIG, visticamāk, ir tieši tas, ko meklējat, – vācu kvalitāte par labu cenu. Uzņēmums pamatoti lepojas ar savu televizoru krāsu precizitāti un asumu, augstas kvalitātes skaņu sistēmu, kā arī SMART TV, LED, Wi-Fi un citiem mūsdienu prasībām atbilstošiem risinājumiem. GRUNDIG televizori ir eleganta dizaina un greznos katru telpu, tostarp izmeklēta stila modernu viesistabu.

GRUNDIG - vācu kvalitāte


GRUNDIG raksturo modernas tehnoloģijas, jo īpaši tās, kas nodrošina augstu skaņas kvalitāti, un lielisks dizains. Zīmola televizorus ir viegli apkalpot, pateicoties "gudrai" un parocīgai pultij. Domājot par dabu, uzņēmums pastāvīgi investē tādu iekārtu izstrādē, kas patērē maz elektroenerģijas. Lieki piebilst, ka tādējādi GRUNDIG rūpējas arī par savu klientu ģimenes ekonomiju un būs laba izvēle, ja vēlaties iegādāties tēriņu ziņā izdevīgu iekārtu.

GRUNDIG ir vācu zīmols ar senām saknēm. Uzņēmums dibināts tūlīt pēc kara un pieredzējis strauju izaugsmi, ar saviem radioaparātiem un televizoriem ātri vien iekaroja pasaules slavu. Neskatoties uz apbrīnas vērto pagātni, GRUNDIG raugās nākotnē un vērtē, ka inovatīvi produkti var rasties tikai tad, ja paņemts tiek labākais no pagātnes un pats labākais no nākotnes. Tikai tāda iekārta pilnībā spēj raksturot GRUNDIG zīmolu. Nav nejaušība, ka uzņēmums par savu devīzi izvēlējies: "Mainīties ir labi, vienlaikus ar izmaiņām palikt uzticīgam sev – vēl labāk."

PROFFIT.LV - oficiālais Grunding pārstāvis Latvijā


Tagad GRUNDIG televizori ir iekļauti arī mūsu interneta veikala sortimentā. Mēs piedāvājam pirkt jaunākos modeļus: modelis 32VLE4503BF, modelis 32VLE6621BP, modelis 40VLE7630BP, modelis 43VLE5523BN, modelis 43VLE6621BP, modelis 55VLE7630BP, par izdevīgu cenu, ko nodrošina mūsu veiksmīgā sadarbība, veikalam PROFFIT kļūstot par GRUNDIG oficiālo pārstāvi Latvijā. Jāatzīmē, ka veikals nav izraudzīts nejauši. GRUNDIG rūpīgi izvēlas savus sadarbības partnerus un priekšroku dod tiem, kas ir televizoru tirgus segmenta profesionāļi un droši partneri lieliem pasaules līmeņa uzņēmumiem.

Līdz šim esam saņēmuši tikai labas atsauksmes par GRUNDIG televizoriem – gan par tiem, kuru cena ir ap 300 eiro, gan tiem, kas ir uz pusi dārgāki un kā izmēra, tā kvalitātes ziņā var aizstāt kino apmeklējumu. GRUNDIG televizori tagad viegli pasūtāmi internetā un ērti pieejami kā Rīgā, tā visā Latvijā. Ja nevēlaties veikt lielas investīcijas, Jums ir iespēja interneta veikala mājaslapā iepazīties ar līzinga iespējām un atrast sev vēlamāko risinājumu. Protams, arī šajā gadījumā Jums saņemsiet visas mūsu klientu priekšrocības, tostarp garantijas, piegādes un maiņas pakalpojumu.

Pirkt GRUNDIG tagad ir vienkārši – atrodiet sev tīkamāko modeli un pasūtiet! Mēs parūpēsimies par pārējo.

draugiem.lv
Vkontakte
Odnoklassniki
Google+Created by neTpyceB
Visas tiesības rezervētas. © Proffit.lv 2012 - 2018
Sadarbība ar gplus.lv
Facebook Google+ Top.LV Gudriem.lv logotips Salidzini.lv logotips