Izvēlēties
 • Visas kategorijas
 • Mobilie telefoni
 • Planšetdatori
 • Televizori
 • Portatīvie datori
 • Datortehnika
 • Foto un video tehnika
 • Sadzīves tehnika
 • Spēļu konsoles
 • Velosipēdi
 • Giroskūteri
 • Auto riepas
 • Mangāli un grili
 • LED apgaismojums
proffit.lv
22115533

Budžeta

Filtrs

Pēc diagonāles (Collas)
Pēc parametriem
3D funkcija
Izšķirtspēja

Jūsu priekšrocības

Preču apmaiņa 14 dienu laikā
Preču apmaiņa 14 dienu laikā
Oficiālā garantija 2 gadi
Oficiālā garantija 2 gadi
Negaidi algas dienu, saņem preci šodien
Negaidi algas dienu, saņem preci šodien
Piegāde visā Latvijā Piegāde visā Latvijā
Saņem preci 24h laikā
Saņem preci 24h laikā


Moderns televizors KATRAM MACIŅAM


Jaunākās ziņas? Sensācijas? Izklaide, neizejot no mājas? Tas viss ir iespējams, protams, ja vien ir televizors. Labu televizoru savā īpašumā iespējams nopirkt par saprātīgu cenu, turklāt arī uz nomaksu.

Lai noskatītos ziņas, filmas vai iecienītos raidījumus, ne vienmēr ir vajadzīgs SMART, 3D, vai CURVED jeb izliektā ekrāna televizors. Gan studentam, gan jaunai ģimenei ir citas rūpes un vajadzības, tādēļ televizoram atlicināt lielas summas nav ne iespējas, ne vajadzības. Jauns laba zīmola televizors garantē labu skaņas un attēla kvalitāti par saprātīgu cenu, turklāt noderēs ne tikai ierobežota budžeta gadījumā, bet arī tad, ja pēc neliela, bet kvalitatīva televizora tīkojat arī guļamistabā vai bērnistabā.

Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties tādu atzītu zīmolu kā LG, SAMSUNG, SONY un GRUNDIG iekārtas. Televizora cena ir atbilstoša tā parametriem. Internetā Jūs varat aplūkot katru piedāvāto televizoru, te arī ērti var iepazīties ar katras iekārtas raksturlielumiem un izvēlēties sev tīkamāko. Sekojot līdzi jaunumiem mūsu interneta veikalā, Jūs noteikti atradīsiet arī izdevību nopirkt televizoru par akcijas cenu.

Izvēloties pirkt televizoru mūsu interneta veikalā, budžeta piedāvājumā ir iekārtas par nepilniem trīssimt un vairāk eiro. Televizora cena, protams, ir atkarīga no tā funkcijām un parametriem, tostarp ekrāna izmēra, kas šajā gadījumā būs 32’’.

Ja arī šādi izdevumi nav plānoti, piedāvājam iegādāties televizoru uz nomaksu. Pērkot līzingā, Jūs varat izvēlēties summu, no kādas esat gatavs šķirties, veicot pirmo iemaksu, vai arī neiemaksāt neko. Pirmais maksājums būs jāveic pēc trim mēnešiem, turklāt Jūsu ziņā ir izvēle, cik ilgā laikā atmaksāt summu. Ja tie būs trīs gadi, varat rēķināties, ka mēnesī būs jāšķiras vien no 11-14 eiro, turklāt jau no pirmās dienas Jūs saņemsiet visas mūsu interneta veikala pircēju priekšrocības – pasūtījuma saņemšanu 24 stundu laikā, divu gadu garantiju un televizora piegādi Rīgā un visā Latvijā, kā arī iespēju apmainīt preci, tiesa, 14 dienu laikā.

Piemērotu televizoru internetā ir vieglāk atrast nekā parastā veikalā – tā ir iespēja bez steigas aplūkot visus modeļus, kā arī iepazīties ar parametriem, lai pārdomātu pirkumu un izvēlētos sev noderīgāko iekārtu, kā arī konsultēties ar citiem ģimenes locekļiem un jomā zinošiem paziņām. Pazīstama zīmola lēts televizors ir neliela investīcija, bet atmaksāsies, jo ilgi kalpos, taupīs enerģiju un sagādās ne mazāk priekā kā dārga tehnika, kuras funkcijas bieži paliek tā arī pilnībā neizmantotas.

Jauns, moderns, kompakts televizors labi iederēsies nelielā viesistabā, kā arī guļamistabā un bērnistabā. Protams, arī studentu kopmītnēs tāds lieti noderēs. Televizors neaizņems daudz vietas, bet godam pildīs savu pamatfunkciju – labā attēla un skaņas kvalitātē ļaus baudīt filmas un pārraides. Tie, kam svarīga televizora cena, pratīs novērtēt šo iespēju.

Kamdēļ atlikt ieceri par jaunu televizoru? Pasūtiet interneta veikalā un baudiet dzīvi!

draugiem.lv
Vkontakte
Odnoklassniki
Google+Created by neTpyceB
Visas tiesības rezervētas. © Proffit.lv 2012 - 2018
Sadarbība ar gplus.lv
Facebook Google+ Top.LV Gudriem.lv logotips Salidzini.lv logotips